D38999/26FG39HN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26FG39HN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/26FG39HN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/26FG39HN specifikacijos
Dalies numeris D38999/26FG39HN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1623 pcs Duomenų lapas D38999/26FG39HN.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila G Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/26FG39HN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 39
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/26FG39HN
Didelis skersmuo tiekiamas 21-39 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga N (Normal) Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/26FG39HN-LC
D38999/26FG39HN-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE
Sandelyje: 5453 pcs
parsisiųsti: D38999/26FG39HN-LC.pdf
RFQ
D38999/26FG39HE-LC
D38999/26FG39HE-LC
Sandelyje: 3961 pcs
parsisiųsti: D38999/26FG39HE-LC.pdf
RFQ
D38999/26FG39HN
D38999/26FG39HN
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP