D38999/26FE26HC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26FE26HC
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/26FE26HC.pdf
  • Pranešimas
D38999/26FE26HC specifikacijos
Dalies numeris D38999/26FE26HC Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1406 pcs Duomenų lapas D38999/26FE26HC.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila E Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/26FE26HC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/26FE26HC
Didelis skersmuo tiekiamas 17-26 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga C Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/26FE26HD-LC
D38999/26FE26HD-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Sandelyje: 1994 pcs
parsisiųsti: D38999/26FE26HD-LC.pdf
RFQ
D38999/26FE26HB-LC
D38999/26FE26HB-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Sandelyje: 4575 pcs
parsisiųsti: D38999/26FE26HB-LC.pdf
RFQ
D38999/26FE26HC
D38999/26FE26HC
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: D38999/26FE26HC.pdf
D38999/26FE26HD
D38999/26FE26HD
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
parsisiųsti: D38999/26FE26HD.pdf
D38999/26FE26HB
D38999/26FE26HB