D38999/26FD19AD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26FD19AD
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Duomenų lapai: D38999/26FD19AD.pdf
  • Pranešimas
D38999/26FD19AD specifikacijos
Dalies numeris D38999/26FD19AD Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1535 pcs Duomenų lapas D38999/26FD19AD.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila D "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Silver Kiti vardai DD38999/26FD19AD
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/26FD19AD
Didelis skersmuo tiekiamas 15-19 Įdėkite medžiagą Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Apima - funkcijos Coupling Nut
Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.280" (32.51mm)