D38999/24WJ19SE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24WJ19SE
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Duomenų lapai: D38999/24WJ19SE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 878 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 878 pcs
  • Pranešimas
D38999/24WJ19SE specifikacijos
Dalies numeris D38999/24WJ19SE Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 878 pcs Duomenų lapas D38999/24WJ19SE.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/24WJ19SE
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24WJ19SE
Didelis skersmuo tiekiamas 25-19 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Dabartinis įvertinimas 23A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded