D38999/24WH21PE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24WH21PE
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/24WH21PE.pdf
  • Pranešimas
D38999/24WH21PE specifikacijos
Dalies numeris D38999/24WH21PE Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1043 pcs Duomenų lapas D38999/24WH21PE.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila H Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/24WH21PE
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 21
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24WH21PE
Didelis skersmuo tiekiamas 23-21 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded