D38999/24WG16AE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24WG16AE
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN
Duomenų lapai: D38999/24WG16AE.pdf
  • Pranešimas
D38999/24WG16AE specifikacijos
Dalies numeris D38999/24WG16AE Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1483 pcs Duomenų lapas D38999/24WG16AE.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila G "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DD38999/24WG16AE
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 16
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24WG16AE
Didelis skersmuo tiekiamas 21-16 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount apibūdinimas CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN