D38999/24WF32HN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24WF32HN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 32POS JAM NUT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/24WF32HN.pdf
  • Pranešimas
D38999/24WF32HN specifikacijos
Dalies numeris D38999/24WF32HN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 32POS JAM NUT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1023 pcs Duomenų lapas D38999/24WF32HN.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila F Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai D3899924WF32HN
DD38999/24WF32HN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 32
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24WF32HN
Didelis skersmuo tiekiamas 19-32 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 32POS JAM NUT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga N (Normal) Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/24WF32JA
D38999/24WF32JA
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN RCPT 32POS JAM NUT W/SKT