D38999/24WD19JA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24WD19JA
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Duomenų lapai: D38999/24WD19JA.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/24WD19JA specifikacijos
Dalies numeris D38999/24WD19JA Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2134 pcs Duomenų lapas D38999/24WD19JA.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila D Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/24WD19JA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24WD19JA
Didelis skersmuo tiekiamas 15-19 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded