D38999/24FH55PE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FH55PE
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/24FH55PE.pdf
  • Pranešimas
D38999/24FH55PE specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FH55PE Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1090 pcs Duomenų lapas D38999/24FH55PE.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila H Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/24FH55PE
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24FH55PE
Didelis skersmuo tiekiamas 23-55 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga E Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Susiję produktai
D38999/24FH55PD
D38999/24FH55PD
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Sandelyje: 1330 pcs
parsisiųsti: D38999/24FH55PD.pdf
RFQ
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 5588 pcs
RFQ
D38999/24FH55PE
D38999/24FH55PE
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: MILDTL 38999 III JAM NUT
parsisiųsti:
parsisiųsti:
D38999/24FH55PD-LC
D38999/24FH55PD-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
parsisiųsti: D38999/24FH55PD-LC.pdf
D38999/24FH55PE-LC
D38999/24FH55PE-LC
parsisiųsti: D38999/24FH55PE-LC.pdf
D38999/24FH55PE
D38999/24FH55PE
parsisiųsti: D38999/24FH55PE.pdf
D38999/24FH55PE-LC
D38999/24FH55PE-LC
apibūdinimas: CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
D38999/24FH55PN
D38999/24FH55PN
parsisiųsti: D38999/24FH55PN.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus