D38999/24FH55PA-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FH55PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Duomenų lapai: D38999/24FH55PA-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/24FH55PA-LC specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FH55PA-LC Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1840 pcs Duomenų lapas D38999/24FH55PA-LC.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila H "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Silver Kiti vardai DD38999/24FH55PA-LC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24FH55PA-LC
Didelis skersmuo tiekiamas 23-55 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount apibūdinimas CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -
Sujungimo veržlės skersmuo Electroless Nickel Kontaktinė forma Plastic
Kontaktinė medžiaga A Jungties tipas Receptacle Housing
Kūno medžiaga Bulkhead - Front Side Nut
Susiję produktai
D38999/24FH55PA-LC
D38999/24FH55PA-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT