D38999/24FH53SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FH53SN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Duomenų lapai: D38999/24FH53SN.pdf
  • Pranešimas
D38999/24FH53SN specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FH53SN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1185 pcs Duomenų lapas D38999/24FH53SN.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila H Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/24FH53SN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 53
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24FH53SN
Didelis skersmuo tiekiamas 23-53 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga N (Normal) Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Susiję produktai
D38999/24FH53SE
D38999/24FH53SE
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: MILDTL 38999 III JAM NUT
Sandelyje: 1530 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/24FH53SN
D38999/24FH53SN
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP