D38999/24FH21SA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FH21SA
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT
Duomenų lapai: D38999/24FH21SA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D38999/24FH21SA specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FH21SA Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1707 pcs Duomenų lapas D38999/24FH21SA.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila H Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/24FH21SA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 21
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24FH21SA
Didelis skersmuo tiekiamas 23-21 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT
Dabartinis įvertinimas 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga A Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/24FH21SA
D38999/24FH21SA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SCKT
Sandelyje: 1514 pcs
parsisiųsti: D38999/24FH21SA.pdf
RFQ
D38999/24FH21PNL
D38999/24FH21PNL
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Sandelyje: 1867 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/24FH21SA-LC
D38999/24FH21SA-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
parsisiųsti: D38999/24FH21SA-LC.pdf
D38999/24FH21PN-UCSB4
D38999/24FH21PN-UCSB4
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 885 pcs
parsisiųsti: D38999/24FH21PN-UCSB4.pdf
D38999/24FH21SAL
D38999/24FH21SAL
parsisiųsti:
D38999/24FH21SA-LC
D38999/24FH21SA-LC
D38999/24FH21SA
D38999/24FH21SA
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
D38999/24FH21PN-LC
D38999/24FH21PN-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS PIN
parsisiųsti: D38999/24FH21PN-LC.pdf
D38999/24FH21SA-LC
D38999/24FH21SA-LC
apibūdinimas: CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS SKT
D38999/24FH21SB
D38999/24FH21SB
apibūdinimas: MILDTL 38999 III JAM NUT
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus