D38999/24FG39PE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FG39PE
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/24FG39PE.pdf
  • Pranešimas
D38999/24FG39PE specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FG39PE Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1314 pcs Duomenų lapas D38999/24FG39PE.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila G Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/24FG39PE
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 39
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24FG39PE
Didelis skersmuo tiekiamas 21-39 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga E Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Susiję produktai
D38999/24FG39PD
D38999/24FG39PD
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: MILDTL 38999 III JAM NUT
Sandelyje: 1681 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/24FG39PE-LC
D38999/24FG39PE-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
Sandelyje: 1662 pcs
parsisiųsti: D38999/24FG39PE-LC.pdf
RFQ
D38999/24FG39PN
D38999/24FG39PN
apibūdinimas: CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
parsisiųsti:
parsisiųsti: D38999/24FG39PD.pdf
parsisiųsti: D38999/24FG39PN.pdf
D38999/24FG39PE-LC
D38999/24FG39PE-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
D38999/24FG39PE
D38999/24FG39PE
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP