D38999/24FG16SN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FG16SN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT
Duomenų lapai: D38999/24FG16SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D38999/24FG16SN specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FG16SN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1499 pcs Duomenų lapas D38999/24FG16SN.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila G Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/24FG16SN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 16
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24FG16SN
Didelis skersmuo tiekiamas 21-16 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT
Dabartinis įvertinimas 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga N (Normal) Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/24FG16SE-LC
D38999/24FG16SE-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Sandelyje: 1278 pcs
parsisiųsti: D38999/24FG16SE-LC.pdf
RFQ
D38999/24FG16SN-LC
D38999/24FG16SN-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
Sandelyje: 2465 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/24FG16SE
D38999/24FG16SE
apibūdinimas: MILDTL 38999 III JAM NUT
parsisiųsti:
D38999/24FG16SD
D38999/24FG16SD
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: D38999/24FG16SD.pdf
parsisiųsti: D38999/24FG16SE.pdf
D38999/24FG16SN
D38999/24FG16SN
Sandelyje: 688 pcs
parsisiųsti: D38999/24FG16SN.pdf
D38999/24FG16SN-LC
D38999/24FG16SN-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS SKT
parsisiųsti: D38999/24FG16SN-LC.pdf
D38999/24FG16SD-LC
D38999/24FG16SD-LC
parsisiųsti: D38999/24FG16SD-LC.pdf
D38999/24FG16SN-LC
D38999/24FG16SN-LC
D38999/24FG16SNL
D38999/24FG16SNL
D38999/24FG16SN
D38999/24FG16SN
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus