D38999/24FG11PB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FG11PB
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/24FG11PB.pdf
  • Pranešimas
D38999/24FG11PB specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FG11PB Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1737 pcs Duomenų lapas D38999/24FG11PB.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila G Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/24FG11PB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 11
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24FG11PB
Didelis skersmuo tiekiamas 21-11 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 23A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga B Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/24FG11PA
D38999/24FG11PA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1739 pcs
parsisiųsti: D38999/24FG11PA.pdf
RFQ
D38999/24FG11PBLC
D38999/24FG11PBLC
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT