D38999/24FG11AB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FG11AB
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN
Duomenų lapai: D38999/24FG11AB.pdf
  • Pranešimas
D38999/24FG11AB specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FG11AB Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1533 pcs Duomenų lapas D38999/24FG11AB.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 12 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila G "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Silver Kiti vardai DD38999/24FG11AB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 11
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24FG11AB
Didelis skersmuo tiekiamas 21-11 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount apibūdinimas CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN