D38999/24FE26PN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FE26PN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/24FE26PN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/24FE26PN specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FE26PN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1334 pcs Duomenų lapas D38999/24FE26PN.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila E Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/24FE26PN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24FE26PN
Didelis skersmuo tiekiamas 17-26 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga N (Normal) Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Susiję produktai
D38999/24FE26PN
D38999/24FE26PN
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Sandelyje: 1410 pcs
parsisiųsti: D38999/24FE26PN.pdf
RFQ
D38999/24FE26PE-LC
D38999/24FE26PE-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Sandelyje: 4144 pcs
parsisiųsti: D38999/24FE26PE-LC.pdf
RFQ
D38999/24FE26PN-LC
D38999/24FE26PN-LC
parsisiųsti:
D38999/24FE26PE
D38999/24FE26PE
apibūdinimas: MILDTL 38999 III JAM NUT
parsisiųsti:
D38999/24FE26SA
D38999/24FE26SA
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
D38999/24FE26PNLC
D38999/24FE26PNLC
parsisiųsti: D38999/24FE26PNLC.pdf
D38999/24FE26PN-LC
D38999/24FE26PN-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN
parsisiųsti: D38999/24FE26PE.pdf
D38999/24FE26PN
D38999/24FE26PN
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
D38999/24FE26PNL
D38999/24FE26PNL
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus