D38999/24FE26HB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FE26HB
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/24FE26HB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D38999/24FE26HB specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FE26HB Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1413 pcs Duomenų lapas D38999/24FE26HB.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila E Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/24FE26HB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24FE26HB
Didelis skersmuo tiekiamas 17-26 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga B Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/24FE26BN
D38999/24FE26BN
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8D 26C 26#20 SKT J/N
Sandelyje: 2374 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/24FE26HC-LC
D38999/24FE26HC-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Sandelyje: 1475 pcs
parsisiųsti: D38999/24FE26HC-LC.pdf
RFQ
D38999/24FE26HB
D38999/24FE26HB
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP