D38999/24FD19SE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FD19SE
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Duomenų lapai: D38999/24FD19SE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/24FD19SE specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FD19SE Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1620 pcs Duomenų lapas D38999/24FD19SE.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila D Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/24FD19SE
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/24FD19SE
Didelis skersmuo tiekiamas 15-19 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga E Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Susiję produktai
D38999/24FD19SN
D38999/24FD19SN
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1642 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/24FD19SE-LC
D38999/24FD19SE-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Sandelyje: 1590 pcs
parsisiųsti: D38999/24FD19SE-LC.pdf
RFQ
D38999/24FD19SN-LC
D38999/24FD19SN-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
parsisiųsti: D38999/24FD19SN-LC.pdf
D38999/24FD19SE
D38999/24FD19SE
parsisiųsti: D38999/24FD19SE.pdf
D38999/24FD19SD-LC
D38999/24FD19SD-LC
parsisiųsti: D38999/24FD19SD-LC.pdf
apibūdinimas: CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
parsisiųsti: D38999/24FD19SN.pdf
D38999/24FD19SE-LC
D38999/24FD19SE-LC
D38999/24FD19SD
D38999/24FD19SD
parsisiųsti: D38999/24FD19SD.pdf
D38999/24FD19SE
D38999/24FD19SE
apibūdinimas: MILDTL 38999 III JAM NUT
parsisiųsti:
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus