D38999/20WJ43HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20WJ43HA
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS
Duomenų lapai: D38999/20WJ43HA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/20WJ43HA specifikacijos
Dalies numeris D38999/20WJ43HA Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1477 pcs Duomenų lapas D38999/20WJ43HA.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/20WJ43HA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 43
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/20WJ43HA
Didelis skersmuo tiekiamas 25-43 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded