D38999/20WJ19SN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20WJ19SN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Duomenų lapai: D38999/20WJ19SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/20WJ19SN specifikacijos
Dalies numeris D38999/20WJ19SN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1563 pcs Duomenų lapas D38999/20WJ19SN.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/20WJ19SN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/20WJ19SN
Didelis skersmuo tiekiamas 25-19 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Dabartinis įvertinimas 23A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga N (Normal) Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/20WJ19SNL
D38999/20WJ19SNL
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Sandelyje: 2521 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/20WJ19SE
D38999/20WJ19SE
apibūdinimas: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Sandelyje: 1331 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/20WJ19SN
D38999/20WJ19SN
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 993 pcs
parsisiųsti: D38999/20WJ19SN.pdf
D38999/20WJ19SN-LC
D38999/20WJ19SN-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
parsisiųsti: D38999/20WJ19SN-LC.pdf
D38999/20WJ20AA
D38999/20WJ20AA
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT HSG MALE 30POS PNL MT
parsisiųsti: D38999/20WJ20AA.pdf
D38999/20WJ19SN-LC
D38999/20WJ19SN-LC
D38999/20WJ19SE-LC
D38999/20WJ19SE-LC
parsisiųsti: D38999/20WJ19SE-LC.pdf
Sandelyje: 861 pcs
D38999/20WJ19SNLC
D38999/20WJ19SNLC
D38999/20WJ19SN
D38999/20WJ19SN
apibūdinimas: CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SCKT
apibūdinimas: CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
parsisiųsti: D38999/20WJ19SE.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus