D38999/20FJ19JN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20FJ19JN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Duomenų lapai: D38999/20FJ19JN.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/20FJ19JN specifikacijos
Dalies numeris D38999/20FJ19JN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2234 pcs Duomenų lapas D38999/20FJ19JN.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/20FJ19JN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/20FJ19JN
Didelis skersmuo tiekiamas 25-19 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Dabartinis įvertinimas 23A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga N (Normal) Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Susiję produktai
D38999/20FJ19PA
D38999/20FJ19PA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1260 pcs
parsisiųsti: D38999/20FJ19PA.pdf
RFQ
Gamintojai: Souriau Connection Technology
Sandelyje: 1792 pcs
RFQ
D38999/20FJ19JN-LC
D38999/20FJ19JN-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
parsisiųsti: D38999/20FJ19JN-LC.pdf
D38999/20FJ19JD
D38999/20FJ19JD
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP