D38999/20FH55HD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20FH55HD
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Duomenų lapai: D38999/20FH55HD.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D38999/20FH55HD specifikacijos
Dalies numeris D38999/20FH55HD Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1328 pcs Duomenų lapas D38999/20FH55HD.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila H Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/20FH55HD
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/20FH55HD
Didelis skersmuo tiekiamas 23-55 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga D Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/20FH55HB-LC
D38999/20FH55HB-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT 55POS FLANGE W/PINS
Sandelyje: 1663 pcs
parsisiųsti: D38999/20FH55HB-LC.pdf
RFQ
D38999/20FH55HE
D38999/20FH55HE
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 4859 pcs
parsisiųsti: D38999/20FH55HE.pdf
RFQ
D38999/20FH55HD-LC
D38999/20FH55HD-LC
parsisiųsti: D38999/20FH55HD-LC.pdf
D38999/20FH55HD
D38999/20FH55HD
parsisiųsti: D38999/20FH55HD.pdf
D38999/20FH55HC-LC
D38999/20FH55HC-LC
parsisiųsti: D38999/20FH55HC-LC.pdf
D38999/20FH55HN
D38999/20FH55HN