D38999/20FG41HN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20FG41HN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Duomenų lapai: D38999/20FG41HN.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/20FG41HN specifikacijos
Dalies numeris D38999/20FG41HN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2155 pcs Duomenų lapas D38999/20FG41HN.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila G Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai D3899920FG41HN
DD38999/20FG41HN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/20FG41HN
Didelis skersmuo tiekiamas 21-41 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga N (Normal) Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/20FG41HN
D38999/20FG41HN
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1566 pcs
parsisiųsti: D38999/20FG41HN.pdf
RFQ
D38999/20FG41HC-LC
D38999/20FG41HC-LC
apibūdinimas: CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Sandelyje: 2219 pcs
parsisiųsti: D38999/20FG41HC-LC.pdf
RFQ
D38999/20FG41JA-LC
D38999/20FG41JA-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
parsisiųsti: D38999/20FG41JA-LC.pdf
D38999/20FG41HN-LC
D38999/20FG41HN-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT