D38999/20FG39HE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20FG39HE
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS
Duomenų lapai: D38999/20FG39HE.pdf
  • Pranešimas
D38999/20FG39HE specifikacijos
Dalies numeris D38999/20FG39HE Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1541 pcs Duomenų lapas D38999/20FG39HE.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila G Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/20FG39HE
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 39
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/20FG39HE
Didelis skersmuo tiekiamas 21-39 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 39POS FLANGE W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga E Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/20FG39HN-LC
D38999/20FG39HN-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Sandelyje: 4399 pcs
parsisiųsti: D38999/20FG39HN-LC.pdf
RFQ
D38999/20FG39JA-LC
D38999/20FG39JA-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Sandelyje: 4186 pcs
parsisiųsti: D38999/20FG39JA-LC.pdf
RFQ
D38999/20FG39HE
D38999/20FG39HE
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP