D38999/20FF32PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20FF32PA
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS
Duomenų lapai: D38999/20FF32PA.pdf
  • Pranešimas
D38999/20FF32PA specifikacijos
Dalies numeris D38999/20FF32PA Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2512 pcs Duomenų lapas D38999/20FF32PA.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila F Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/20FF32PA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 32
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/20FF32PA
Didelis skersmuo tiekiamas 19-32 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga A Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/20FF32JN-LC
D38999/20FF32JN-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Sandelyje: 2171 pcs
parsisiųsti: D38999/20FF32JN-LC.pdf
RFQ
D38999/20FF32PB
D38999/20FF32PB
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 2466 pcs
parsisiųsti: D38999/20FF32PB.pdf
RFQ
D38999/20FF32PALC
D38999/20FF32PALC
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
parsisiųsti: D38999/20FF32PALC.pdf
D38999/20FF32PA
D38999/20FF32PA
parsisiųsti: D38999/20FF32PA.pdf
D38999/20FF32PA
D38999/20FF32PA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
D38999/20FF32PA-LC
D38999/20FF32PA-LC
D38999/20FF32JN
D38999/20FF32JN
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: D38999/20FF32JN.pdf
D38999/20FF32PAL
D38999/20FF32PAL
parsisiųsti:
D38999/20FF32JE
D38999/20FF32JE
parsisiųsti: D38999/20FF32JE.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus