D38999/20FE26HE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20FE26HE
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Duomenų lapai: D38999/20FE26HE.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/20FE26HE specifikacijos
Dalies numeris D38999/20FE26HE Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1979 pcs Duomenų lapas D38999/20FE26HE.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila E Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/20FE26HE
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/20FE26HE
Didelis skersmuo tiekiamas 17-26 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded