D38999/20FD15HD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20FD15HD
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS
Duomenų lapai: D38999/20FD15HD.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D38999/20FD15HD specifikacijos
Dalies numeris D38999/20FD15HD Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1736 pcs Duomenų lapas D38999/20FD15HD.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila D Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/20FD15HD
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 15
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/20FD15HD
Didelis skersmuo tiekiamas 15-15 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded