CY7C024-55AXC
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
Cypress Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CY7C024-55AXC
Gamintojas / Gamintojas: Cypress Semiconductor
Prekės aprašymas IC SRAM 64K PARALLEL 100TQFP
Duomenų lapai: CY7C024-55AXC.pdf
  • Pranešimas
CY7C024-55AXC specifikacijos
Dalies numeris CY7C024-55AXC Gamintojas Cypress Semiconductor
Galimas kiekis 4661 pcs Duomenų lapas CY7C024-55AXC.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 55ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x14)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-LQFP Kiti vardai 428-2091
CY7C024-55AXC-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount