IWTTUK200A
Cynergy3Cynergy3
IWTTUK200A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IWTTUK200A
Gamintojas / Gamintojas: Cynergy3
Prekės aprašymas TEMP SENSOR WIFI K TYPE 6X200MM
Duomenų lapai: IWTTUK200A.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 281 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 281 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
IWTTUK200A specifikacijos
Dalies numeris IWTTUK200A Gamintojas Cynergy3
Galimas kiekis 281 pcs Duomenų lapas IWTTUK200A.pdf
Terminalo tipas Enclosed Terminals Temperatūros diapazonas 0 ~ 1350°C
Serija IWTTU Kiti vardai 725-1729
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Ilgis - apsauginis vamzdis 200mm Ilgis - laidų viela -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Elemento tipas K - Type
Skersmuo - apsauginis vamzdis 6mm Išsamus aprašymas K - Type Temperature Sensor 0 ~ 1350°C Non-Grounded Enclosed Terminals