ITTUK300A
Cynergy3Cynergy3
Cynergy3
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ITTUK300A
Gamintojas / Gamintojas: Cynergy3
Prekės aprašymas TEMP PROBE K TYPE 6X300MM 1/4"NP
Duomenų lapai: ITTUK300A.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 651 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 651 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
ITTUK300A specifikacijos
Dalies numeris ITTUK300A Gamintojas Cynergy3
Galimas kiekis 651 pcs Duomenų lapas ITTUK300A.pdf
Terminalo tipas Enclosed Terminals Temperatūros diapazonas 0 ~ 1350°C
Serija ITTU Kiti vardai 725-1756
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Ilgis - apsauginis vamzdis 300mm Ilgis - laidų viela -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Elemento tipas K - Type
Skersmuo - apsauginis vamzdis 6mm Išsamus aprašymas K - Type Temperature Sensor 0 ~ 1350°C Non-Grounded Enclosed Terminals