IPSU-GP075-3
Cynergy3Cynergy3
IPSU-GP075-3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IPSU-GP075-3
Gamintojas / Gamintojas: Cynergy3
Prekės aprašymas PRSSR TRNS 0-75PSIG 0-100MV
Duomenų lapai: IPSU-GP075-3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 865 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 865 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
IPSU-GP075-3 specifikacijos
Dalies numeris IPSU-GP075-3 Gamintojas Cynergy3
Galimas kiekis 865 pcs Duomenų lapas IPSU-GP075-3.pdf
Įtampa - tiekimas 9 V ~ 32 V Nutraukimo stilius Connector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija IPSU
Slėgio tipas Vented Gauge Uosto stilius Threaded
Uosto dydis Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paketas / dėžutė Cylinder
Išvesties tipas Analog Voltage Išvestis 0 mV ~ 100 mV (10V)
Kiti vardai 725-1454
IPSU-GP075-3-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 80°C
Veikimo slėgis 75 PSI (517.11 kPa) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus slėgis 150 PSI (1034.21 kPa) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 75 PSI (517.11 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0 mV ~ 100 mV (10V) Cylinder Tikslumas ±0.25%