35MPTIP-EX
Curtis IndustriesCurtis Industries
35MPTIP-EX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 35MPTIP-EX
Gamintojas / Gamintojas: Curtis Industries
Prekės aprašymas ADAPTER PLUG 2PIN TO RA PLUG .35
Duomenų lapai: 35MPTIP-EX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
35MPTIP-EX specifikacijos
Dalies numeris 35MPTIP-EX Gamintojas Curtis Industries
Galimas kiekis 49074 pcs Duomenų lapas 35MPTIP-EX.pdf
Serija - Kiti vardai 173-35MPTIP-EX
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Naudoti su / susijusiais produktais -
Priedų tipas Adapter Plug
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
35MM-35MM-25-8810
35MM-35MM-25-8810
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: THERM PAD 35MMX35MM 1=25PK
Sandelyje: 4067 pcs
parsisiųsti: 35MM-35MM-25-8810.pdf
RFQ
35MM-35MM-25-5590H-05
35MM-35MM-25-5590H-05
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: THERM PAD 35MMX35MM GRAY 1=25/PK
Sandelyje: 4860 pcs
parsisiųsti: 35MM-35MM-25-5590H-05.pdf
RFQ
apibūdinimas: THERM PAD 35MMX35MM W/ADH 1=25PK
parsisiųsti: 35MM-35MM-25-8815.pdf
35MS52.2MEFC4X5
35MS52.2MEFC4X5
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL