F1892SD600
CrydomCrydom
F1892SD600 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F1892SD600
Gamintojas / Gamintojas: Crydom
Prekės aprašymas MODULE SCR/DIODE 90A 240VAC
Duomenų lapai: 1.F1892SD600.pdf2.F1892SD600.pdf3.F1892SD600.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 954 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 954 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
F1892SD600 specifikacijos
Dalies numeris F1892SD600 Gamintojas Crydom
apibūdinimas MODULE SCR/DIODE 90A 240VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 954 pcs Duomenų lapas 1.F1892SD600.pdf2.F1892SD600.pdf3.F1892SD600.pdf
Įtampa - išjungta būsena 600V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 3V
Struktūra Series Connection - All SCRs Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai CC2333
F1892SD600-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Skaitiklis, Diodai 2 SCRs Montavimo tipas Chassis Mount
Išsamus aprašymas SCR Module 600V Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 1950A @ 60Hz
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 150mA