F1842CCH1600
CrydomCrydom
Crydom
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F1842CCH1600
Gamintojas / Gamintojas: Crydom
Prekės aprašymas MODULE SCR/DIODE 40A 600VAC
Duomenų lapai: 1.F1842CCH1600.pdf2.F1842CCH1600.pdf3.F1842CCH1600.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
F1842CCH1600 specifikacijos
Dalies numeris F1842CCH1600 Gamintojas Crydom
apibūdinimas MODULE SCR/DIODE 40A 600VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1360 pcs Duomenų lapas 1.F1842CCH1600.pdf2.F1842CCH1600.pdf3.F1842CCH1600.pdf
Įtampa - išjungta būsena 1.6kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 3V
Struktūra Common Cathode - SCR/Diode Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Skaitiklis, Diodai 1 SCR, 1 Diode
Montavimo tipas Chassis Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas SCR Module 1.6kV Common Cathode - SCR/Diode Chassis Mount Module Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 1000A @ 60Hz
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 150mA