EL240A30R-12N
CrydomCrydom
EL240A30R-12N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EL240A30R-12N
Gamintojas / Gamintojas: Crydom
Prekės aprašymas SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
Duomenų lapai: EL240A30R-12N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
EL240A30R-12N specifikacijos
Dalies numeris EL240A30R-12N Gamintojas Crydom
apibūdinimas SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2904 pcs Duomenų lapas EL240A30R-12N.pdf
Įtampa - apkrova 24V ~ 280V Įtampa - įėjimas 10 ~ 14VDC
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187"/0.250" Tiekėjo prietaisų paketas -
Serija EL Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Module Išvesties tipas AC
Kiti vardai CC2460 Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Apkrovos srovė 30A