CWA2410-10
CrydomCrydom
CWA2410-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWA2410-10
Gamintojas / Gamintojas: Crydom
Prekės aprašymas SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Duomenų lapai: 1.CWA2410-10.pdf2.CWA2410-10.pdf3.CWA2410-10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
CWA2410-10 specifikacijos
Dalies numeris CWA2410-10 Gamintojas Crydom
apibūdinimas SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2125 pcs Duomenų lapas 1.CWA2410-10.pdf2.CWA2410-10.pdf3.CWA2410-10.pdf
Įtampa - apkrova 24V ~ 280V Įtampa - įėjimas 90 ~ 280VAC
Nutraukimo stilius Screw Terminal Tiekėjo prietaisų paketas -
Serija CW24 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Hockey Puck Išvesties tipas AC
Kiti vardai CC1532 Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks Apkrovos srovė 10A
Grandinė SPST-NO (1 Form A)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CWA0BK1A00A0
CWA0BK1A00A0
Gamintojai: APEM Inc.
apibūdinimas: SWITCH THUMBWHEEL HALL EFFECT
Sandelyje: 1405 pcs
parsisiųsti: CWA0BK1A00A0.pdf
RFQ
CWA2410
CWA2410
Gamintojai: Crydom
apibūdinimas: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Sandelyje: 2209 pcs
parsisiųsti: CWA2410.pdf
RFQ
CWA-STANDARD-R
CWA-STANDARD-R
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: SOFTWARE SUPPORT ANNUAL CW STD
Sandelyje: 98 pcs
parsisiųsti:
CWA2410H
CWA2410H
Gamintojai: Crydom
parsisiųsti: CWA2410H.pdf
CWA2410P
CWA2410P