CTB24-1200BWPT
CrydomCrydom
Crydom
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CTB24-1200BWPT
Gamintojas / Gamintojas: Crydom
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
CTB24-1200BWPT specifikacijos
Dalies numeris CTB24-1200BWPT Gamintojas Crydom
Galimas kiekis 5900 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išjungta būsena 1.2kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 1.2kV 24A Through Hole TO-220AB Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 24A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 250A, 260A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 75mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 50mA Konfigūracija Single