CTA24-1200BWPT
CrydomCrydom
Crydom
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CTA24-1200BWPT
Gamintojas / Gamintojas: Crydom
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
CTA24-1200BWPT specifikacijos
Dalies numeris CTA24-1200BWPT Gamintojas Crydom
Galimas kiekis 4602 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išjungta būsena 1.2kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 1.2kV 24A Through Hole TO-220AB Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 24A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 250A, 260A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 75mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 50mA Konfigūracija Single
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CTA212
CTA212
Gamintojai: SCS
apibūdinimas: POWER ADAPTER
Sandelyje: 2108 pcs
parsisiųsti: CTA212.pdf
RFQ
CTA251
CTA251
Gamintojai: SCS
apibūdinimas: REPLACEMENT JACK GROUND MAN
Sandelyje: 6602 pcs
parsisiųsti: CTA251.pdf
RFQ
CTA24-1200BPT
CTA24-1200BPT
Gamintojai: Crydom
apibūdinimas: TRIAC 1.2KV 24A TO220AB
parsisiųsti:
CTA24-1200CW
CTA24-1200CW
Gamintojai: Crydom
apibūdinimas: TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB
parsisiųsti:
CTA24-1200B
CTA24-1200B
CTA243
CTA243
apibūdinimas: REMOTE WRIST STRAP TERMINAL
Sandelyje: 824 pcs
CTA245
CTA245
apibūdinimas: REPLACEMENT JACKS FOR WS AWARE
CTA230-0001-01
CTA230-0001-01
Gamintojai: II-VI Marlow
apibūdinimas: THERMOELECTRIC ASSY AIR-AIR 12V
Sandelyje: 292 pcs
parsisiųsti: CTA230-0001-01.pdf
CTA24-1200BW
CTA24-1200BW
CTA24-1200CWPT
CTA24-1200CWPT
CTA242
CTA242
apibūdinimas: REMOTE TERMINAL WS AWARE REGULAR
Gamintojai: II-VI Marlow
apibūdinimas: THERMOELECTRIC ASSY AIR-AIR 24V
Sandelyje: 193 pcs
parsisiųsti: CTA230-0001-03.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus