CTA12-1200BWPT
CrydomCrydom
Crydom
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CTA12-1200BWPT
Gamintojas / Gamintojas: Crydom
Prekės aprašymas TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
CTA12-1200BWPT specifikacijos
Dalies numeris CTA12-1200BWPT Gamintojas Crydom
Galimas kiekis 4703 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išjungta būsena 1.2kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Alternistor - Snubberless Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas TRIAC Alternistor - Snubberless 1.2kV 12A Through Hole TO-220AB Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 12A
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 120A, 126A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 50mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 50mA Konfigūracija Single
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CTA12-1200B
CTA12-1200B
Gamintojai: Crydom
apibūdinimas: TRIAC 1.2KV 12A TO220AB
Sandelyje: 5549 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CTA12-1200C
CTA12-1200C
Gamintojai: Crydom