QDS45S110A
CrouzetCrouzet
Crouzet
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QDS45S110A
Gamintojas / Gamintojas: Crouzet
Prekės aprašymas RELAY TIME DELAY 45SEC CHASSIS
Duomenų lapai: QDS45S110A.pdf
  • Pranešimas
QDS45S110A specifikacijos
Dalies numeris QDS45S110A Gamintojas Crouzet
Galimas kiekis 4306 pcs Duomenų lapas QDS45S110A.pdf
Įtampa - tiekimas 110VAC Laiko nustatymo metodas Input Voltage
Laiko nustatymo metodas Fixed Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.250" (6.3mm)