QASP5M220A-L
CrouzetCrouzet
Crouzet
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: QASP5M220A-L
Gamintojas / Gamintojas: Crouzet
Prekės aprašymas RELAY TIME DELAY 5MIN CHASSIS
Duomenų lapai: QASP5M220A-L.pdf
  • Pranešimas
QASP5M220A-L specifikacijos
Dalies numeris QASP5M220A-L Gamintojas Crouzet
Galimas kiekis 3986 pcs Duomenų lapas QASP5M220A-L.pdf
Įtampa - tiekimas 220VAC Laiko nustatymo metodas Input Voltage
Laiko nustatymo metodas Screwdriver Slot Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.250" (6.3mm)