IMM2281.5M12
CrouzetCrouzet
Crouzet
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMM2281.5M12
Gamintojas / Gamintojas: Crouzet
Prekės aprašymas IPD M8 SHLD 3W SPST M12
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IMM2281.5M12 specifikacijos
Dalies numeris IMM2281.5M12 Gamintojas Crouzet
apibūdinimas IPD M8 SHLD 3W SPST M12 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4509 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Connector
Ekranavimas Shielded Serija -
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.059" (1.5mm)
Atsako dažnumas - Paketas / dėžutė Cylinder, Threaded - M8
Išvesties tipas NPN-NO, 3-Wire Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - kūnas Nickel-Plated Brass
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo IP67
Rodiklis LED Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8