BL1R16MV1
CrouzetCrouzet
BL1R16MV1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BL1R16MV1
Gamintojas / Gamintojas: Crouzet
Prekės aprašymas RELAY TIME DELAY 240HR 16A 250V
Duomenų lapai: BL1R16MV1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BL1R16MV1 specifikacijos
Dalies numeris BL1R16MV1 Gamintojas Crouzet
apibūdinimas RELAY TIME DELAY 240HR 16A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1838 pcs Duomenų lapas BL1R16MV1.pdf
Įtampa - tiekimas 12 ~ 240VAC/DC Laiko nustatymo metodas Input Voltage
Laiko nustatymo metodas Hand Dial Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija Syr-Line Relės tipas Mechanical Relay
Kiti vardai 966-1827 Montavimo tipas DIN Rail
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Repeat Cycle
Išsamus aprašymas Repeat Cycle Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.5 Sec ~ 240 Hrs Delay 16A @ 250VAC DIN Rail Delsimo laikas 0.5 Sec ~ 240 Hrs
Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 16A @ 250VAC Grandinė SPDT (1 Form C)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BL16
BL16
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: HEX KEY L-SHAPE 1/4" 5.81"