84214M02CNNS0.3
CrouzetCrouzet
Crouzet
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 84214M02CNNS0.3
Gamintojas / Gamintojas: Crouzet
Prekės aprašymas SWITCH THUMB BCD 0.1A 250V/50V
Duomenų lapai: 84214M02CNNS0.3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
84214M02CNNS0.3 specifikacijos
Dalies numeris 84214M02CNNS0.3 Gamintojas Crouzet
apibūdinimas SWITCH THUMB BCD 0.1A 250V/50V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2578 pcs Duomenų lapas 84214M02CNNS0.3.pdf
Nutraukimo stilius Card Edge/Solder Pad Serija 84214
Skerspjūvio plotis 0.300" (7.62mm) Perskaitykite 0 ~ 3
Panel Cutout Matmenys - Pakuotė Bulk
Išvesties kodas BCD Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C
Skaičių skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount, Snap-In
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
funkcijos - Pabaigos dangteliai Sold Separately
Elektros gyvenimas 1,000,000 Cycles Rodyti simbolius - aukštis 0.160" (4.06mm)
Išsamus aprašymas Thumbwheel Switch BCD 0.1A @ 250VAC/50VDC Panel Mount, Snap-In Gylis už flanšo 32.00mm
Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 0.1A @ 250VAC/50VDC Kontaktinė medžiaga Copper
Susisiekite su Finish Gold Spalva Black
Pavaros tipas Rocker
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
84213M13CNNS
84213M13CNNS
Gamintojai: Crouzet
apibūdinimas: SWITCH THUMB 0.1A 250V/50V
Sandelyje: 2070 pcs
parsisiųsti: 84213M13CNNS.pdf
RFQ
84214M07CNNS
84214M07CNNS
Gamintojai: Crouzet
apibūdinimas: SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 250V
Sandelyje: 2700 pcs
parsisiųsti: 84214M07CNNS.pdf
RFQ
84215
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SKT IMP 1DR 6PT 1-11/16
parsisiųsti:
84214M02CNNS
84214M02CNNS
apibūdinimas: SWITCH THUMB BCD 0.1A 250V/50V
parsisiųsti: 84214M02CNNS.pdf
84214M03CNNS
84214M03CNNS
parsisiųsti: 84214M03CNNS.pdf
84214
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SKT IMP 1DR 6PT 1-5/8
parsisiųsti:
84214M01LNNS
84214M01LNNS
apibūdinimas: SWITCH THUMB DEC 0.1A 250V/50V