84210M02CNNS0.1
CrouzetCrouzet
Crouzet
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 84210M02CNNS0.1
Gamintojas / Gamintojas: Crouzet
Prekės aprašymas SWITCH THUMB BCD 0.1A 250V/50V
Duomenų lapai: 84210M02CNNS0.1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
84210M02CNNS0.1 specifikacijos
Dalies numeris 84210M02CNNS0.1 Gamintojas Crouzet
apibūdinimas SWITCH THUMB BCD 0.1A 250V/50V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2353 pcs Duomenų lapas 84210M02CNNS0.1.pdf
Nutraukimo stilius Card Edge/Solder Pad Serija 84210
Skerspjūvio plotis 0.315" (8.00mm) Perskaitykite 0 ~ 1
Panel Cutout Matmenys - Pakuotė Bulk
Išvesties kodas BCD Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C
Skaičių skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount, Snap-In
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
funkcijos - Pabaigos dangteliai Sold Separately
Elektros gyvenimas 1,000,000 Cycles Rodyti simbolius - aukštis 0.180" (4.57mm)
Išsamus aprašymas Thumbwheel Switch BCD 0.1A @ 250VAC/50VDC Panel Mount, Snap-In Gylis už flanšo 36.50mm
Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 0.1A @ 250VAC/50VDC Kontaktinė medžiaga Copper