831537C6.0
CrouzetCrouzet
Crouzet
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 831537C6.0
Gamintojas / Gamintojas: Crouzet
Prekės aprašymas SNSW SPDT 3-16 HI-TEMP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
831537C6.0 specifikacijos
Dalies numeris 831537C6.0 Gamintojas Crouzet
Galimas kiekis 4452 pcs Duomenų lapas
Serija 83153 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
831540C3.AL
831540C3.AL
Gamintojai: Crouzet
apibūdinimas: SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 250V
Sandelyje: 3050 pcs
parsisiųsti: 831540C3.AL.pdf
RFQ
Gamintojai: Crouzet
apibūdinimas: SNAP SWITCH SEE 831546C3/0
Sandelyje: 3211 pcs
parsisiųsti: 83154004.pdf
RFQ
Gamintojai: Wurth Electronics iBE
apibūdinimas: FIXED IND 2.2UH 8A 15.3 MOHM SMD
parsisiųsti:
apibūdinimas: SW SNAP ACTION SPDT-DB 5A 250V
parsisiųsti: 83154001.pdf
83153C
83153C
Gamintojai: Murata Power Solutions
apibūdinimas: FIXED IND 15UH 600MA 300 MOHM
parsisiųsti: 83153C.pdf
83154
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: CHEST TOP 4DRW 26
Sandelyje: 160 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: FIXED IND 6.8UH 4.5A 53.8 MOHM
apibūdinimas: MINIRUPTEUR 831537 I W3 LEVIER=1
831537C3.L
831537C3.L
apibūdinimas: SNSW HI-TEMP .25 QC L ACT
apibūdinimas: FIXED IND 4.7UH 5.5A 41 MOHM SMD
apibūdinimas: FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
apibūdinimas: FIXED IND 8.2UH 4A 70 MOHM SMD
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus