C5SMB-GJS-CU34Q8T2
CreeCree
Cree
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C5SMB-GJS-CU34Q8T2
Gamintojas / Gamintojas: Cree
Prekės aprašymas LED GREEN CLEAR 5MM OVAL T/H
Duomenų lapai: C5SMB-GJS-CU34Q8T2.pdf
  • Pranešimas
C5SMB-GJS-CU34Q8T2 specifikacijos
Dalies numeris C5SMB-GJS-CU34Q8T2 Gamintojas Cree
apibūdinimas LED GREEN CLEAR 5MM OVAL T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5982 pcs Duomenų lapas C5SMB-GJS-CU34Q8T2.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Bangos ilgis - dominuojantis 527nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 3.4V Žiūrėjimo kampas -
Tiekėjo prietaisų paketas 5mm Oval Dydis / Matmenys -
Serija Screen Master® Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai C5SMB-GJS- CU34Q8T2
C5SMB-GJS- CU34Q8T2-ND
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 2412mcd Objektyvo skaidrumas Clear
Objektyvo stilius / dydis Oval with Domed Top, 5.20mm x 3.80mm Objektyvo spalva Green
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis (maks.) 10.90mm
funkcijos - Išsamus aprašymas Green 527nm LED Indication - Discrete 3.4V Radial
Dabartinis testas 20mA Konfigūracija Standard