C5SMB-BJS-CP34Q4T2
CreeCree
Cree
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C5SMB-BJS-CP34Q4T2
Gamintojas / Gamintojas: Cree
Prekės aprašymas LED BLUE CLEAR 5MM OVAL T/H
Duomenų lapai: C5SMB-BJS-CP34Q4T2.pdf
  • Pranešimas
C5SMB-BJS-CP34Q4T2 specifikacijos
Dalies numeris C5SMB-BJS-CP34Q4T2 Gamintojas Cree
apibūdinimas LED BLUE CLEAR 5MM OVAL T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5986 pcs Duomenų lapas C5SMB-BJS-CP34Q4T2.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Bangos ilgis - dominuojantis 470nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 3.4V Žiūrėjimo kampas -
Tiekėjo prietaisų paketas 5mm Oval Dydis / Matmenys -
Serija Screen Master® Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 443mcd
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Oval with Domed Top, 5.20mm x 3.60mm
Objektyvo spalva Blue "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 11.10mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Blue 470nm LED Indication - Discrete 3.4V Radial Dabartinis testas 20mA