C4SMK-GJS-CV34Q7T2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C4SMK-GJS-CV34Q7T2
Gamintojas / Gamintojas: Cree
Prekės aprašymas LED GREEN CLEAR 4MM OVAL T/H
Duomenų lapai: C4SMK-GJS-CV34Q7T2.pdf
  • Pranešimas
C4SMK-GJS-CV34Q7T2 specifikacijos
Dalies numeris C4SMK-GJS-CV34Q7T2 Gamintojas Cree
apibūdinimas LED GREEN CLEAR 4MM OVAL T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4332 pcs Duomenų lapas C4SMK-GJS-CV34Q7T2.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Bangos ilgis - dominuojantis 527nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 3.4V Žiūrėjimo kampas -
Tiekėjo prietaisų paketas 4mm Oval Dydis / Matmenys -
Serija Screen Master® Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 3372mcd
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Oval with Domed Top, 3.90mm x 3.00mm
Objektyvo spalva Green "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis (maks.) 10.50mm funkcijos -
Išsamus aprašymas Green 527nm LED Indication - Discrete 3.4V Radial Dabartinis testas 20mA